ACM Plastik Kuyumcu Makinaları ve Arıtma Sistemleri

ACM Plastik Kuyumcu Makinaları ve Arıtma Sistemleri

 

Nesilden Nesile Kuyumculuk Sektör Deneyimi

 

 1965 yılında babamız Halis Demir’in, Kapalı Çarşı Çuhacan’da ocakçılık mesleğine adım atması, 1977 yılındaki Vezirhan’da kurulacak olan atölyemizin de temellerinin atılmasına vesile olmuştur.

Atölyemizin 20 yıla yakın bir süre edindiği tecrübe ve mesleki birikimle beraber, 1997 yılına gelindi­ğinde ise yine Vezirhan’da ramatçılık alanına da girmiş oluyoruz. Türkiye’de genişleyen faaliyet ala­nımıza ilave olarak, halen İkitelli Çevre Sanayi Sitesi’nde çalışmalarımıza devam etmekte olduğumuz Canlar Ramat’ın bir şubesini de İran-Tahran’da 2007 yılı başlarında devreye aldık.

Kuyumculuk sektöründe, 40 yılı aşan bir süre hizmette bulunurken, gerek atölyecilik, gerekse ra­matçılık işlerimize yönelik ihtiyacını duyup bulmakta zorlandığımız bir takım ekipmanların, kendi bil­gi, tecrübe ve yatırımımızla üretilmesi kararına vardık. Bu hedefimiz doğrultusunda, 2008 yılında ACM Plastik San. ve Tic. Ltd. Şirketini kurduk. Kuyumculuk ve değerli madenler üretim iş kolları başta olmak üzere, genel anlamda, endüstriyel arıtma, filtrasyon sistemleri, ifraz ve yakma üniteleri ile aside dayanıklı özel sistemlerin projelendirilerek üretilmesi, ACM Plastik firmamızın ana hedefle­ri arasında yer almaktadır. Bu hizmet hedefimizi değerli meslektaşlarımıza daha yakından tanıtıp sunabilmek amacıyla, Kuyumcukentte yeni showroom mağazamızın açılışını 20 Aralık 2012 günü yapmış bulunuyoruz.

Yeni mağazamızın yanı sıra, hizmetlerimizi bütünleştirmek ve daha iyi servis verebilmek amacıyla, İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer almakta olan Üretim tesislerimizi de, Ocak 2013 itibarı ile Kuyumcukent’e taşıdık.

Bu yeni oluşumla, kuyumculuk sektörüne daha yakın konumlanma avantajı ve hızlı iletişim imkanla­rımızla, üretim ve satış faaliyetlerimize devam edeceğiz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ