Albi Otomotiv

Albi Otomotiv

Albi Otomotiv Tanıtım Videosu.

 

ALBİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

 

Şirketimiz otomotiv sanayi alanında işletilmekte olan elektrikli aletler, otobüs, kamyon, traktör, minibüs parça ve ekipmanlarını farklı tür ve ebatlarda üretimini yapmaktadır.

 

Şirketimiz %100 yerli olarak üretilen yüksek kaliteli ürünlerimizle Türk otomotiv sanayisin de  güçlü şirketler içerisinde alanında Türkiye’nin büyük şirketlerden biri olmaktadır.

 

Otomotiv Sanayisinde 1972 yılında kurulmuş olup kendi imkan ve olanaklarıyla bugüne kadar gelmeyi başarmıştır. Ürünlerimiz en yüksek uluslararası standartları karşılamaktadır. Ve parçalar orijinal ürünlerin yerine değiştirilebilmektedir.

 

Mühendislik bölümünde kullanılan bilgisayar destekli tasarım teknikleriyle müşterilerin özel tasarım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Otomotiv yan sanayi sektöründe yaklaşık 32 yıldır hizmet vermektedir ve imal edilen yüksek kaliteli, modernize edilmiş ve teknolojide gelişmiş ürünleriyle ve tarafımızdan yürütülen yeni yatırımlarıyla %100 kapasite ve dahası ile üretime devam etmektedir. Ayrıca 40 ülkeye %90 oranında ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.

Size takdir ve şükranlarımızı iletiyor, başarılı işler diliyoruz.

 

Saygılarımızla,

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ