Argemann

Argemann

ARGEMANN, kurucusunun inşaat sanayinde; İnşaat Makine ve Malzemeleri sektörlerinde Pazarlama, Satış, Üretim ve Uygulama alanlarında yurtiçi ve yurtdışında uluslararası firmalarla birlikte faaliyet yürüttüğü 18 yıllık iş deneyimi ve 23 yıllık mesleki birikimiyle kuruldu.

ARGEMANN firmasının Temel Hedefi “İnovatif  Yapı Teknolojilerini” Türkiye’ye kazandırmaktır. Bu amaçla PROGRESS Grubu (İtalya)  ve BAM AG (İsviçre)  Grubu'nun İnşaat Demiri, Betonarme Döşeme ve Duvar Üretim Makine ve Tesislerini Türkiye'de pazarlamaktadır.

 

50 Yılı aşkın Betonarme Demir İşleme ve Prefabrikasyon Eleman Üretim Tesisleri deneyimiyle PROGRESS Grubu bünyesinde barındırdığı PROGRESS (İtalya), Ebawe (Almanya), Echo Precast (Belçika) ve Tecnocom (İtalya) firmaları ile Prefabrik Beton Elemanları, Betonarme Duvar ve Boşluklu Döşeme üretim tesisleri, İhtiyaca Özel Kalıp Sistemleri; "TERZİ USULÜ" İhtiyaca ve Bütçeye uygun Büyüklüklerde, Manuel yada Ful otomatik olarak anahtar teslim hizmet sunmaktadır.

 

 

BAM AG tüm dünyada büyük ilgi uyandıran BAMTEC ve BEEPLATE İnovatif Teknolojileri ile çığır açmıştır:

BAMTEC Güçlendirme Teknolojisi, betonarme döşemeler, betonarme zemin plakları ve betonarme duvarlar için ideal güçlendirmedir. Projeye göre %40'a varan demir tasarrufu ve %80-%90’a varan montaj süresi tasarrufu sağlanabilmektedir.

BEEPLATE Boş Gövdeli Döşemeler, geniş açıklıklı betonarme döşemelerin yapımı için ideal çözümdür. Projeye göre %35’e varan beton tasarrufu, 10 – 18 m arası geniş açıklıklar, 34 – 66 cm arası döşeme kalınlıkları gerçekleştirilebilir.

İnsana, çevreye ve doğaya saygılı, ekonomik, know-how’ı ile dünyada başarılı işlere imza atmış, önemli ödüller kazanmış inovatif yapı teknolojilerini ülkemize getirmek ve ülkemiz insanıyla buluşturmak en önemli misyonlarımızdan biridir.

 

http://www.argemann.com          info@argemann.com          Tel: 0212 – 853 42 00

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ