Beyaz Temizlik

Beyaz Temizlik

 

2006 yılından bu yana  faaliyet veren şirketimiz sizlere en iyi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. İstanbul ‘da hizmet vermekte olan şirketimiz, işinde uzman haline gelmiş eğitimli ve uzun seneli tecrübelere sahip personelimiz ile “Güvenilir bir temizlik hizmeti için hizmetinizdeyiz” sloganı öncülüğünde siz değerli müşterilerimize hizmet etmek amacı ile kurulmuştur.Beyaz Temizlik Şirketi, Temizlik Şirketleri sektöründe kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar.Her geçen gün daha fazla sektöre hizmet veren firmamız evrensel ticaret hayatında daha kaliteli,hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Geçen süre içerisinde değişimleri de daha güçlenip en iyi yapılacak iş bilinen iştir felsefesiyle uzmanlaşmış kadromuzla büyümeyi hedeflemiş olup profesyonel temizlik hizmetleri alanında gerekli eğitimleri almış personellerimizle sunmaktayız.
Verdiğimiz hizmet kitleye azami fayda asgari maliyet olup bunu gerçekleştirdiğimizden dolayı sektörde reklamımızın yapılması ihtiyacını bugüne değin duymayıp müşteri portföyümüzün yeni müşterileri getirmesi bizi daha mutlu kılmıştır.Bugüne gelmemizde büyük payı olan müşterilerimiz referanslarımız olup ekte adları sunulmuştur.
İnternet üzerinden hizmet almak isteyenleri yerel ve işinde temizlik hizmetleri sunan bir şirkettir. İstanbul geneli Anadolu yakası ve Avrupa yakası genel temizlik hizmetlerini kapsayan ve bu temizlik hizmetlerinde öncü bir firma olan Beyaz Temizlik Şirketi, 2006 yılından bu yana genel temizlik kapsamında çeşitli projeleri profesyonelce ve başarı ile iş verenlere teslim etmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ