Burak Alüminyum

Burak Alüminyum

 

BURAK, ekstrüzyon teknolojisiyle alaşımlı alüminyumdan, alüminyum profil üreterek müşterilerine çözümler sunmaktadır.

 

 

Alüminyum, %8’le dünyada yer kabuğunda en çok bulunan metaldir. Kolay işlenebilir olması, yüksek mukavemet değerlerine ulaşabilir olması, korozyon direncinin yüksek olması, hafif olması, çevreye olumsuz etkisinin olmaması, geri kazanılabilmesi ve geri kazanım enerji maliyetinin çok düşük olması nedeniyle gelişmekte olan genç bir metaldir.  

 

BURAK, yüksek katma değerli üretimini, genellikle müşterileriyle yakın işbirliği içinde geliştirir ve daima müşteri ihtiyaçlarına uygun alüminyum profil ürünleri ve aksesuarlarıyla farklı pazarlar sağlar. 

 

BURAK, hem yurt içindeki hem de Avrupa, Asya, Balkan ülkeleri ve Arap ülkeleri başta olmak üzere Afrika’daki bir çok müşteriye profil konusunda çözüm sunmaktadır. Burak Alüminyum, inşaat, doğrama, reklam, makine, aksesuar, mobilya ve  güneş enerjisi profilleri alanında ürünler sunar. Burak Alüminyum Sistem bölümüyle de çözümler geliştirir. 

 

Tüm ürün geliştirmeler müşteri odaklıdır. BURAK, müşterilerine kendi ürünlerini geliştirmeleri ve rekabeti sürdürebilmeleri konusunda yardımcı olur. Yapmış olduğu teknolojik yatırımlar ve Ar-Ge çalışmalarıyla, müşterilerine rekabet ortamında daha fazla avantaj sunar.

 

http://www.burakaluminyum.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ