DansKeyfi

DansKeyfi

 

Kadınca Tv Dans Keyfi Dans Akademileri 

 

Danskeyfi Dans Akademileri 1999 yılında Dans sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

 

Akademimizin Altunizade Şubesi,  İstanbul’un ulaşım konusunda en merkezi yerlerinden olan Altunizade semtinde yer almakta olup Dans Merkezimiz toplamda 700 metrekarelik alanıyla Türkiye’nin önde gelen dans eğitim merkezlerindendir.

 

Aynı anda farklı branşlarda eğitim verilebilen 4 ayrı Stüdyomuz , dersinizi beklerken keyifle zaman geçirebileceğiniz kafe bölümümüz, bay ve bayan soyunma odalarımız ve studyolar ile kafe bölümünde bulunan 2 ayrı lavabo ve tuvalet bölümümüz ile hizmet vermekteyiz.

Sizlerin rahatı düşünülerek Yalın İçmimarlık tarafından tasarlanmış olan Dans Merkezimizde havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemleri, güvenlik kameraları ve yangın alarmı tesisatları bulunmaktadır.

 

2012 Temmuz Ayinda faaliyete baslayan , Danskeyfi Atasehir Subesi ise;

2 adet 110 ar metrekarelik Studyosu, Bay ve Bayan Soyunma Odalari, 2 Adet Terasi, Bolunebilen rayli sistemle tasarlanmis yapisi ile 350 metrekaraye varan bir sekle donusebilen, duzenli olarak Studyo Partileri organize edebildigimiz  Kafe alaniyla sizlere hizmet vermektedir.

Çalışan ilişkilerini güçlendirmek, çalışan motivasyonunu arttırmak ve takım ruhunun devamını sağlamak amacıyla düzenlenen eğitimlerimizden faydalanan düzenlenen UZUN SURELİ EĞİTİM programlarımıza katılan firma ve kurumlardan bazıları;   Koç Allianz , TURKCELL, SODEXO, Yıldız Teknik Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Coca Cola, Philip Morris ,  Tuzla Piyade Okulu , FinansBank , Koç Holding, OPET ,KoçZER

 

Öğrencilerimizin büyük bir çoğunluğunun dersleri olamayan günlerdede gelerek zaman geçirdiği , bu keyifli ortama sizi de bekliyoruz.

 

www.danskeyfi.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ