Delta Gemi Donatım

Delta Gemi Donatım

Delta Gemi Donatım Tanıtım Videosu.

 

DELTA GEMİ DONATIM LTD. ŞTİ.

FIRE FIGHTING & LIFERAFTS SERVICE MARINE EQUIPMENT SUPPLIER

 

            Sayın Yetkili;

Biz, DELTA GEMİ DONATIM LTD. ŞTİ. olarak 1994' ten bu yana tecrübeli teknik ekibimizle "YANGINLA MÜCADELE SİSTEMLERİ, CAN SALLARI ve KURTARMA EKİPMANLARI" alanında servis yapmaktayız.

    * DELTA GEMİ DONATIM LTD. ŞTİ gerek yangın servisi gerekse üretim servisi olarak deneyimli servis kadrosu ve alanlarında uzman çalışanlarıyla beraber yıllardır; yüzlerce yeni gemi ve yat donatımını başarıyla tamamlamıştır. YENİ İNŞA GEMİ VE YATLARDA her türlü donatım işlemini eksiksiz, hızlı ve güvenli bir şekilde yürütebildiğimizi bildirmekten gurur duyuyoruz.

Ayrıca SOLAS kurallarına uygun kurtarma ekipmanlarının üretim ve satışını sağlamaktayız.

    *WHEEL MARK sertifikalı (GL APPROVAL); ACİL KAÇIŞ SOLUNUM SETİ (EEBD) ve LIFERAFT üretmekteyiz. Şirketimizin TUV sertifikası ve LLOYD'S REGISTER, GERMANISHER LLOYD, RINA ve RUSSIAN MARITIME REGISTER, ABS, DNV class kuruluşlarından yetki sertifikalarımız bulunmaktadır ve ekibimiz eğitimli ve deneyimlidir. 

    *Can kurtarma filikaları, kurtarma botları ve indirme donanımları ile tüm yük ve kumanya kreynlerinin yıllık ve 5 yıllık testlerini yapmaktayız.

    *Bunun dışında Gaz Ölçüm cihazları, Alkolmetre, Tank ölçüm sistemleri laboratuarımızda kalibrasyon ve sertifikalandırmaları yapılıp bu ürünler ile  ilgili satımız da olmaktadır. Sabit gaz algılama sistemleri ve Sabit CO2 sistem kontrol ve sertifikalandırması da yapılmaktadır.

    * Üretim tesisimizde ÇAN, GONG, TÜM BRAKETLER, NEIL-ROBERTSON SEDYE, HELİKOPTER SEDYESİ, KİMYASAL DUŞ SETİ ve birçok özel üretimimiz vardır.

    Tüm Türkiye limanlarında ve tersanelerinde 24 saat servis imkânı sağlamaktayız.

 

http://www.deltagemi.com/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ