Duka Design

Duka Design

 

Geçmişi 1996 yılına kadar dayanan ofisimiz, 2008 yılında İdil Kanat Duralı yönetiminde Duka Design adını aldıktan sonra;  mimari, iç mekan, dizayn ve peyzaj alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

 

  "İtalyan Lisesinden mezun olduktan sonra, ilk senesinde Venedik ardından Mimar Sinan Üniversitesinde Mimarlık eğitimimi tamamlayıp iş hayatına atıldım. Çeşitli iş tecrübelerinin ardından İston AŞ’de çalışmaya başlayıp önce kentsel tasarım ardından da şehir mobilyaları üzerine çalışmalar ortaya koydum. İston ’la eş zamanlı olarak da, Mimar Sinan Üniversitesinde Mimari tasarım sorunları bölümünde yüksek lisansımı, Tarihi Doku da Yeni Yapılaşma ile ilgili tezimi, Prof. Dr. Fehmi Kızıl yürütücülüğünde verdikten sonra tamamladım.

 İston A.Ş.’den ayrıldıktan sonra, 1996 yılından beri belirli aralıklarla ve isimlerle İlter Kanat önderliğinde peyzaj alanında faaliyet gösteren oluşumu Duka Design adı altında birleştirip yolumuza devam etme kararı aldık."

 

Firmamız mimari, iç mekan ve dizaynda yakaladığı çizgiyi, Peyzaj Mimarı İlter Kanat danışmanlığında, peyzaj alanına da taşımayı başarıyor.

 

www.dukadesign.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ