Elite Özel Butik Dershane

Elite Özel Butik Dershane

Elite Özel Butik Dershane Tanıtım Videosu.

1999 yılında kurulduğu ilk günden beri, Elite Özel Butik Dershanesi eğitimde bireysen başarıyı hedeflemiştir. Sunduğu imkânlarıyla ekol ve eğitimde lider bir kuruluş olan Elite Özel Butik Dershanesi ilköğretim ve lise öğrencilerine eğitim vermektedir. Bulunduğu bölgede ve Türkiye’de isminden itibarla söz ettirmeyi başarmış olan dershanemizin sırrı her öğrencimizle tek öğrencimiz gibi ilgilenmektir. Mezun ettiği öğrencilerden kimi de uluslararası düzeyde seçkin üniversitelere yerleşmiştir.

Dershanemizde maksimum 8 kişilik sınıflarda, nitelikli ve kişiye özel eğitim felsefesiyle farkını ortaya koymuş ve herkes tarafından takdir edilen bir ekolun tek temsilcisidir.

Saygı, sevgi ve güven ortamında her bireyin geleceğini şekillendirmesi ve mükemmele ulaşmasında önemli bir rol almış, yenilikçi anlayışıyla eğitimde öncü olmuştur.
Elite Özel Butik Dershanesi’nde başarı bir standart olarak sunulmaktadır. Anlaşılmayan her dersten özel ders alabilme fırsatı, her hafta bilgi düzeyi sınavları, ödev –takip sistemi, başarınızı planlayan eğitim koçları önümüzde açılmayı bekleyen tüm kapılar için bir anahtar olacaktır.

Bu doğrultuda, Elite Özel Butik Dershanesi azimli, beceri ve kavrayış sahibi gençler mezun etmekte ve her öğrenciyi kendi zirvesine ulaştırmaktadır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ