Eren Teknik Yakıt Güvenlik Sistemleri

Eren Teknik Yakıt Güvenlik Sistemleri

Mazot veya benzin ile çalışan tüm araç grupların da yakıt çalınmalarını önleyen sistemler üretmektedir.

Sunmuş olduğu mükemmel çözümler ile araçlarda ve iş makinelerinde yakıt çalınmalarını kesin engellemektedir.

Üretim de ve hizmet de dürüstlük ve kalite prensibi ile çalışan Eren Teknik Otomotiv A.Ş. Ürün çeşitliliği, kaliteli ürünler, Ar-Ge çalışmaları, hizmet kalitesi ile sektöründe %90 Pazar payı ile lider bir firmadır.

İlk önceleri Avrupa da ithal edilen ve çok yüksek fiyatlara satılmakta olan ürünlerimiz, Şimdi ise Türkiye de (modern tesislerimizde) üretilip Dünyanın birçok ülkesine de ayrıca ihracatını yapmaktayız. Bu işleyişimiz ile ülkemizin kalkınmasına da ayrı bir kazanç sağlamaktayız.

Firmamız, Türkiye nin önde gelen kurum, kuruluş ve firmaların tercihinin yanı sıra bir çok kurum ve kuruluşlar ile resmi anlaşmalı firmadır.
(UND)Uluslararası Nakliyeciler Derneği, (THBB)Türkiye Hazır Beton Birliği, (IMDER)Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği, Hafriyatçılar Birliği, TCK. Karayolları Genel Müdürlüğü, Belediyeler, Kamu Kuruluşları bunlardan bazılarıdır.

Kurulduğu günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi, müşteri memnuniyeti,  mükemmel hizmet anlayışı, tecrübeli kadrosu, taahhütlerin zamanın da yerine getirme ilkesinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Ürünlerimiz her türlü yasal çerçeve de ve tüm belgeleri, kalite kontrol sistemi, konusun da uzman mühendis kadromuz ile üretilmektedir.

Firmamız, ileri teknoloji üretimi, uzman montaj ekibi, 5 bölge müdürlüğü, Ar Ge çalışmaları ile sektörde her türlü araç gruplarına özel üretimler yapmanın yanı sıra Türkiye genelinde yaygın servis ağı ile  7/24 hizmet sunmaktadır.

Hızlı, istikrarlı, dürüst, kalite ve hizmet anlayışı ile %90 Pazar payına sahip firmamız Eren Otomotiv A.Ş. /Yakıt Güvenlik Sistemlerine gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bu gün ve gelecekte aynı hizmet vermeye devam edeceğiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ