FABRİCAİR

FABRİCAİR

 

1973 yılından beri hava dağıtım sistemleri üreticisidir. Firmamızda yaklaşık 100 çalışanımız bulunmaktadır. Firmamızın genel merkezi Danimarkadadır. Amerika, Almanya, İngiltere ve Türkiye’de satış ofislerimiz, Litvnya’da ise fabrikamız bulunmaktadır.Toplam üretimin %80-85 lik kısmı ihraç edilmektir.Ürünlerimiz dünya çapında 35 ülkeye satılmaktadır. Firmamız, 2005 yılından beri Brian Refsgaard’a aittir.

FabricAir Dağıtım Sistemleri

FabriAir ilk dağıtım sistemini 1973 yılında Danimarkadaki bir kesimhaneye uygulamıştır.Bugün havalandırma pazarında temel bir teknoloji olan hava dağıtım sistemlerinin gelişimindeki başlangıç olmuştur.

Sertifikasyon

1990’lı yıllarda ISO 9001 sertifasını için kurallar tanımlanmaya başlanmıştır.1995 yılında FabricAir A/S ISO 9001 sertifasını almıştır.

 

İhracat

FabricAir kurulduğu günden beri hatırı sayılır ölçüde ihracat yapmıştır.Üretiminin %80-85 miktarı ihraç edilmektedir. Ürünleri dünya üzerinde birçok ülkeye satılmaktadır. 1997 yılında Amerika pazarına girilmesine karar verilmiş %100 firmamıza ait olan FabricAir Inc  kuruluşu ile sonuçlanmıştır. 2002 yılında ise İngiltere’de FabricAir Ltd. kurulmuştur.

Üretim

2003 yılında FabricAir A/S üretiminin bir kısmını Litvanya’ya taşımıştır. FabricAir A/S’nin hatırı sayılır büyümesi Litvanyadaki üretim tesisinin satınalınmasına neden olmuştur.

Satınalım

2000 yılında,FabricAir A/S Norveçli İnşaat firması Veidekke ASA tarafından satın alınmıştır.

2005 yılında, FabricAir A/S’nin yönetim direktörü olan Brian Refsgaard tarafından satın alınmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ