İkizler Otomotiv Sigorta ve Hasar Hizmetleri

İkizler Otomotiv Sigorta ve Hasar Hizmetleri

 

Otomobil Hayattır…

 

 ''Evin, arabanın, kadının eksiği bitmez'' felsefesiyle 2010 yılında İstanbul Avcılar'da faaliyete geçen İkizler oto servis firması, oto hasar ve onarımında sektörün öncü firmalarından biri olma adayıdır. Kuruluşundan önce yetkili servislerde dikta rejimiyle yönetilen ve ezilen personeliyle 'keşke kendi servisim olsaydı' diye hayıflananların bir arada buluştukları ve hayalini kurdukları bir adres olmuştur.

 

 Kuruluşundan bu yana İkizler oto servis hizmetleri İstanbul genelinde aranılan bir marka haline gelmeye çalışmaktadır. 1200 m2 kapalı özel servis alanımızda İkizler oto servis'in geniş hizmet yelpazesinde kaza yardım ekibi , araç ikame hizmeti, assistance , kaporta boya , sigorta , muayene , mekanik , elektronik kısacası otomobille aklınıza gelen her türlü ihtiyaçlarınız için hizmet ve danışmanlık yapmaktadır. 

 

Yılların bize yetkili servislerde verdiği bilgi birikimi ve edindiğimiz deneyimler sayesinde ürettiğimiz yüksek kalitedeki hizmetleri, sahip olduğumuz profesyonel kadro sayesinde öne çıkararak müşterilerimize anında ve mükemmel çözümler sunuyoruz.

 

 Araçlarıyla yolda giden kritik, istenmeyen durumlarda ne yapacaklarını bilemeyen tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak kurulan 'acil yardım ekibimiz' hızlı ve kesin çözümler üreterek olaylara tarafsız bir yaklaşımla müdahale ederler.

 

İkizler oto servis; olarak temel prensibimiz kuruluşumuzun temeli olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun kaliteli ve hizmetler vererek memnuniyetlerini sağlamaktır.

 

 Şirket prensibimiz yönetimde, onarımda ve verdiğimiz her türlü hizmette, yüksek kalite standartlarına uymak ve kalite sistemimizi sürekli olarak iyileştirmektir. Yüksek kaliteli araçları onarmak için, yetkili servislerde deneyim kazanmış nitelikli personelimiz ISO-9001: 2000 kalite sistemi , AQ MiX boya üretimi, ZASD şase düzelteme ve CE emniyet gereklerini titizlikle uygulamaktadır. 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ