Karnaval.Com Haberimiz

Karnaval.Com Haberimiz

‘Altın Rehber Tv Yılın EN’leri İçin Geri Sayım Başladı

Altın Rehber Tv, bu yıl bir ilki gerçekleştiriyor!

Bu sene bir ilki başlatarak Altın Rehber Tv, Türkiye’nin önde gelen firma ve işadamlarının yanı sıra siyaset, magazin ve sanat dünyasından birçok seçkin kişilerin katılacağı “Altın Rehber Tv Yılın EN’leri“ ödül gecesi düzenliyor.

Ödül gecesine; Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Haznedar ile milletvekilleri Didem Engin, Mahmut Tanal, Arzu Erdem’in yanı sıra sanat camiasından Serdar Ortaç, Ayhan Aşan, Orhan Ölmez, Tayfun Duygulu, Berk Gürman, Burak King, Ata Çağlayan, Nilay Dorsa, Çilem Duman, ayrıca Youtube fenomenleri Kafalar, Müzik Direktörü İrsel Çivit, magazin dünyasından Nurcan Sabur, fotoğraf sanatçısı Ali Eşitmez, yazar Can Aydoğmuş, Esra Erdal,  Astrolog Olgu Ilgın katılacak.

Etkileyici dans Showlarıyla, Ejder Habbal, DJ performansıyla Murat Yağcıoğlu‘nun eşlik edeceği gecede birçok sanatçı sahne alacak.

Tamay Kılıç ve Ata Çağlayan’ın sunuculuğunu üstlendiği Altın Rehber Tv Yılın EN’leri Ödül Gecesi, En İyi Digital Radyo Platformu Karnaval.com ve Beşiktaş Belediyesi katkılarıyla, Akatlar Kültür Merkezi’nde 24 Kasım Cuma akşamı 18:00-22:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Haber linki: https://karnaval.com/etkinlik/altin-rehber-tv-yilin-enleri-icin-geri-sayim-basladi-21-506567-haber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ