Kurtay Oto Renault Özel Servisi

Kurtay Oto Renault Özel Servisi

Kurtay Oto, Hamza Kurtay tarafından 2010 yılının 5. Ayında Yeni Başkent Sanayi Sitesi 1812. Sokak No. 30 Ergazi Batıkent-Ankara adresinde kuruldu. Kuruluşun itibaren müşteri memnuniyeti ile hareket eden Kurtay Oto kısa sürede müşterilerinin memnuniyetini kazandı ve kazanmaya devam ediyor.

Kurtay oto olarak, elinizdeki araçların daha uzun ömürlü, daha kullanışlı ve huzurla binmeniz için tüm hassasiyetini, bilgi ve tecrübesini ortaya koymaktadır. Kullandığımız tüm yedek parçalar birinci sınıftır ve sizleri yolda bırakmaz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuzu; üretmek, ticari hayatta ahlaki kaidelere sonuna kadar uymak, yaşam alanı olan araçlarınızı şekillendirmek ve geliştirmek olarak belirledik. Günümüzde insanlığa sağlanacak en büyük katkı, yaşam kalitesini yükselten hizmet sektörü olarak gördük..

MİSYONUMUZ

– Vizyonuna uygun olarak sektörde kalıcılığı hedefleyen, mesleki sorumluluk taşıyan, mühendislik bilim dalına dayalı hizmet üreten, çalışma ve faaliyetleri birincil görevi kabul ediyoruz.

– Çalışanlarının ekonomik, meslekî, idari ve sosyal hak ve menfaatlerini koruyor ve geliştiriyoruz.

– Teknik konulardaki gelişmeleri takip ederek, gerekli çalışmaları yapıyoruz. Sektördeki gelişmelere uyum sağlamak için teknolojik gereklilikleri yerine getiriyoruz.

– Belirli bir insan gücü ve sabit kıymet varlığını, bilgi birikimi ve teknoloji desteği ile hizmet etme sürecine dönüştüren bir oto tamir bakım firmasıyız.

– Hedefimiz, Ülkemizde vergi ödeyen, istihdam oluşturan, yatırımları ekonomiye kazandıran, ciddi organizasyon, makine parkı ve finansman yapısına sahip bir kurum yapısını kazanmaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ