May Aksesuar

May Aksesuar

 

MAY AKSESUAR,

Mobilya aksesuarları sektöründe hizmet veren firmamız 2002 yılında Mobilya aksesuarları üretmek üzere Kâğıthane’de faaliyetine başlamıştır.10 yılı aşkın süredir mobilya ve dolap kulpları üreten firmamız demir boy kulp üretiminde sektörün önde gelen üretici firmaları arasındadır.

Demir boy kulp üretiminin yanı sıra Alüminyum kulp imalatı ile de ürün çeşitliliğini arttıran firmamız Mobilya dolaplarında ve özellikle mutfak dolaplarında kullanılan kulp imalatında aylık 250,000 parça üretim kapasitesine ulaşmıştır.

May aksesuar; Ürün modellerinin geliştirildiği Ar-GE bölümü başta olmak üzere hammadde alımından başlayarak Demir ve Alüminyum kulpların kesimlerinin ve model üretiminin yapıldığı Modern makine parkı, ürünlerin kaplamalarının yapıldığı modern kaplama ünitesi, her bir ürünün kontrol edilip ambalajlandığı kalite kontrol ve Ambalajlama ünitesi, modern stok takip sistemiyle Kağıthane merkezde 1000 m2 kapalı alanda tam bir entegre tesis olarak faaliyet göstermektedir.

En yüksek kalitede üretimi en uygun maliyetlerle yapmayı hedefleyen firmamız May aksesuar olarak toptan ve perakende satışlarının yanı sıra sektörde birçok firma için fason üretimde gerçekleştirmektedir.

Vizyon ve Misyonumuz;

Yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine birinci sınıf kalitede üretim yaparak rekabetçi bir fiyat anlayışıyla sunabilen, Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen, Müşterileri, çalışanları ve tedarikçilerinin refah ve mutluluğunu gözeten, kurumsal yapılanmasını tamamlamış, Aksesuar sektöründe bilinirliği yüksek bir firma olmak.

Temel değerlerimiz;

Dürüstlük: May Aksesuar yönetimi ve çalışanları tüm ilişkilerini dürüstlük ilkesine dayalı olarak yürütür. Gerek iç ve gerekse dış müşterilerimize karşı her zaman dürüst davranmayı ilke olarak benimsemiştir. Karşılıklı olarak güven zedeleyici yaklaşımlardan uzak durur. İşini en doğru şekilde yapabilmek için tüm imkânlarını kullanılır.

 Sorumluluk: May aksesuar yönetimi ve çalışanları işine karşı sorumluluk bilincine sahiptir. Yaptığı işlerde iç ve dış müşterilerine karşı sorumluluk duyduğu gibi çevresine karşıda sorumluluk duyar 

Müşteri odaklılık: May aksesuar yönetimi ve çalışanları Müşterilerin taleplerine son derce duyarlıdır. Müşteri memnuniyetini başarı kriteri olarak görmüş ve temel amaç edinmiştir. Her zaman Maliyet odaklı çalışır ve müşterilerine daha uygun maliyetlerle rekabet avantajı sağlamayı hedefler.

 Katılımcılık: Çalışanları başta olmak üzere iletişimde olduğu kurumların düşünce ve görüşlerine değer verir, tüm fikirlere yapıcı yaklaşır ve değerlendirir. Uzlaşma kültürü içerisinde, “ortak akıl” paydasında buluşmaya çalışır. Bilgiye ve verilere dayalı bilimsel metotlarla çalışmayı ilke edinmiştir.

  Tarafsızlık: Hiçbir şekilde din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmez, önyargılı davranışlardan kaçınır. Çalışanlarının ve müşterilerinin dini inanç ve değerlerine siyasal görüşlerine ayrım gözetmeksizin saygılıdır. Kanunlar ve yasal çerçevede olmak üzere her görüş ve düşünceye aynı mesafede kalmaya özen gösterir. Milli ve manevi değerlere genel ahlak ilkelerine saygılıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ