Oğuzhan Mühendislik

Oğuzhan Mühendislik

Kalite Politikamız

 

 

İSTANBUL CİTYE DE LÜXÜ YAŞAMAK STANDAR

ORHANGAZİDE  yaklaşık bir senedir yapı bütün hızıyla sürede bitme aşamasını tamamlayan oğuz han mühendislik tarafından yapılan ve adını İstanbul city olarak verilen binalarda lüxü yaşayanlar için bizim standart’ımız sadece diyerek Orhangazi de bu çalışmaların devamının da geleceğini dile getiren aptül melik çapkın bu başlangıcımız dedi. ev alacak ailelerin bütün istekleri  için en ince ayrıntısına kadar planlanmıştır. daire almak şart değil diyen çapkın,gelip görülmesi ve daha sonra karar verilmesini söyledi.

Kalitemiz müşteri memnuniyetidir.

İstanbul city kaliteyi ayağınıza getirerek bakış açımızın ufkunu geliştirerek karar verme noktasında ne yapacağınızız referansı olacaktır. yapmış olunan bu binalarda oturacak kim olursa olsun evlerinde uzun zamanlar geçirmemesi için hiçbir sebep yok.binanın ortak kulanım alanları olarak çocuk parkı,hoş sohbetlerin kurula bileceği kamelya,spor konusunda dışarıya çıkılmadan asansörünüzle spor salonuna inin duş almanıza bile gerek kalmadan evinize çıkmanız sadece 3 dakika.hizmeti yaşamak için İstanbul citiyi seçmemek için hiçbir sebebiniz kalmadı.sizde bu seçeneklerin içinde karar vererek 5 dakikada ev sahibi olmaya ne dersiniz.

Dayanıklık zeminde gizlidir

Bina yapılmadan önce si ve sonrası olarak çekimine lider gazetesini de davet ederek fotoğraflatarak temele atılan ve yapılan bütün çalışmalarını herkese sunmaktan.evi olan evini yapmadan görmeli bunu nasıl görecek diye düşünmeyin oğuz han mühendislik bunu sizin için düşündü.her ayrıntılı resmin yer aldığı,içinizi ve gönlünüzü rahat tutarak rahat bir uyku çekerek yaşaya bilirsiniz.yapımına başlanırken c30 depreme dayanıklı siz tem ön planda tutularak yapılmıştır.9.5 şiddetindeki depreme dayanıklı olduğunun unda bilin.

Nasıl ev sahibi olabilirsini?

Tek yapmanız gereken nüfus cüzdanınızla gelerek beğendiğiniz esnada evinizin anahtarını teslim ediyoruz.çok kolay olmak hiç bu kadar kolay olmadı.İstanbul city dairelerinin ekspertizleri yapılarak bunun içinde bir ücret ödemeden kredi alabilirsiniz.siz karar verin biz sizin için evinizi ayağınıza getirelim.daire seçenekleri her bütçeyi kaplayarak 2artı1 3artı1 seçenekleri ile dileğinize göre karar vere bilirsiniz.ayrıca evinizi dilerseniz adan z ye eşyalarını da kura biliyoruz.sadece giyecek ve yiyeceklerinizi alın biz sizin için çalışalım.İstanbul citiy li olmak için hiçbir sebebiniz yok rahat ve kolay yaşam için biz sizinle buradayız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ