Otomatik Otopark

Otomatik Otopark

 

Otomatik Otopark Sistemleri A.Ş. kurulduğu tarihten bu yana, yalnızca mekanik otomatik otopark sistemlerinin kullanıma girmesinde öncülük yapmakla kalmamış, aynı zamanda otopark sektörünün oluşması ve gelişmesi için yoğun çaba sarfetmiştir. Faliyetine 1998 yılında Bahar Otomatik Otopark Sistemleri A.Ş. olarak başlayan firmamız, kuruluşundan beri otopark sistemleri konusunda dünyanın en byük firmalarından olan Alman Otto Wöhr GmbH'ın Türkiye ve Ortadoğu ve kuzey afrika temsilciliğini yürütmektedir.

2000 yılında yapımına başladığımız, Türkiye'nin ilk ve dünyanın en büyük otoparklarından olan 612 araçlık Milli Reasürans Tam Otomatik Otoparkı ile birlikte binlerce araçlık mekanik park yerinin imalatı, montajı ve bakımını yapmaktadır. Yıllar boyunca oluşan tecrübeye sahip teknik ekibinin verdiği güvenle, en sofistike sistemlerin bile ülkemizde sorunsuzca çalışmasını sağlamaktadır.

 

Türkiye'de olduğu kadar bölge ülkelerinde de çalışmalar yapan firmamız, uygulama ve taahhüdün yanı sıra, projelendirme ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ