Özlem Spor Kulubü ve Derneği

Özlem Spor Kulubü ve Derneği

 

ÖZLEM SPOR MERKEZİ, 2001 yılında Güngören ilçesinde vücut geliştirme ve fitness alanında profesyonel bir kadro ile hayata geçirilmiştir. Her geçen yıl kendini yenileyen ve geliştiren vizyonu spora ve insan sağlığına verdiği önem ile yoluna devam etmektedir. Sağlıklı bir yaşam öncelikler spordan geçmektedir.

Spor merkezimiz işini ciddiye alan güler yüzlü samimi kadrosu ile eğitmen yönetiminde ve eksiksiz donanımı ile sizlere hizmet vermektedir. Spor merkezimiz tarafından sağlanan tüm olanaklar yeterli alet sayısı rahat ve kaliteli bir ortamdan ibaret değildir. Spor merkezimiz bay ve bayanlara ayrı ayrı soyunma odaları, duşlar ve tuvaletler sağlamaktadır. Buraların temizliği her gün hijyenik olarak temizlik görevlilerimizce yapılmaktadır.

Spor Merkezimizde  bay ve bayan ayrımı sadece soyunma odaları ve duşlarla sınırlı değildir. Bay ve bayanların rahat çalışma yapabilmesi için ayrı ı çalışma salonumuz mevcuttur. spor merkezimiz tarafından üyelerine sağlanan avantajlardandır.

Spor merkezimiz  içinde bulunan büfe sayesinde her türlü susuzluğunuzu gidermeniz mümkündür. Ayrıca çalışma esnasında kullanmak üzere tüketmek istediğiniz enerji içecekleri ve protein, destek ürünleri de spor merkezimizin büfesinde mevcuttur. Her türlü konfor ve ayrıcalık siz üyelerimiz içindir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ