Şahin Ramat ve Kuyumculuk

Şahin Ramat ve Kuyumculuk

HAKKIMIZDA

 

2001 yılında İstanbul’da kurulan Şahin Ramat ve Kuyumculuk Ltd. Şti. kurulduğu tarihten itibaren müşterisine ve işine gösterdiği özenin haklı sonucu olarak sektörde yerini almış müşteri portföyünü dünden bugüne hızla geliştirmiştir.

 

Şahin Ramat’ın başarısının sırrı ramat sektöründe yılların tecrübesini kullanarak yüksek verimle geri kazanım sağlamakta ve kısıtlı zamanlarda dahi hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmakta gizlidir. Şahin Ramat, ramatçılıkta temel unsur olan GÜVEN ilişkisini değişen piyasa şartlarına rağmen koruyabilmiştir.

 

Vizyonumuz

 

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun hizmeti profesyonel hizmet anlayışıyla ve çevreye duyarlılığıyla sentezleyerek sunmak bu ilkeyle Türkiye Ramat Sektörünün lideri olmak.

 

Misyonumuz

 

Etkinliğimiz, dinamikliğimiz ve çalışmalarımızda verimliliğimizi yükselterek müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

 

Değerlerimiz

 

Temel Görevimizi gerçekleştirme tarzımız, görevin kendisi kadar önemlidir. Şirketimizde bizi başarıya götüren temel değerlerimiz şunlardır: Müşterilerimiz velinimetimizdir :Mutluluklarını her şeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimiz ve tüketicilerimizdir. İşimizde uzmanız: Ramatçılıkta yılların tecrübesiyle işimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Dünyada ramat sektöründe kabul görmüş yenilikçi uygulamalar ile rekabet gücümüzü artırır, kurumsal uygulamalarımız ile örnek teşkil ederiz. Ramatçılıkta iş yapış şeklimizle fark yaratırız.

 

Çalışanlarımız işletmemizin geleceğidir: Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Bireysel farklılıklara saygı gösterir, aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışırız. Birbirimize danışır, birlikte öğrenir ve yeteneklerimizi geliştiririz. 

 

Ürün ve hizmetlerimiz: Gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde en iyi uygulamaları takip eder, daha iyisini yapmayı hedefleriz. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak ve saygı göstermek prensibimizdir.

 

Kazancımız: Ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir.

 

http://www.sahinramat.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ