Soyuz International Logistic

Soyuz International Logistic

SOYUZ INTERNATIONAL LOGISTIC: Türkiye-Rusya, Türkiye-Kazakistan, Çin-Rusya, Çin-Kazakıstan, Rusya-Kazakistan, Avrupa Birliği Ülkeleri-Kazakistan Hatlarında Uluslararası Parsel Yük Taşımacılığı

 

Tıpkı kan dolaşım sistemi gibi, giderek daha bütünleşmiş bir yapı arz eden dünya ekonomisi açısından olduğu gibi, herhangi bir ülkedeki modern ve dinamik işletmeler için de taşımacılığın ne kadar büyük ve ne türden bir önem arz ettiğini izah etmeye lüzum dahi olmamalı. Bu durum eski Sovyet ülkeleri ve Avrupa Birliği ülkelerinin yayıldığı devasa genişlikteki alan göz önüne alındığında özellikle geçerlidir!

 

Yük taşımacılığı ve dağıtımı alanında ihtisaslaşmış tüm kuruluşlar, her zaman önceden kestirilmesi de pek mümkün olmayan ne çok zorlukla baş ederek adrese teslim edilmesi gereken yükün belirtilen koşullar altında ve tam zamanında teslimatını gerçekleştirmenin basit bir iş olmadığını, güçlükleri aşmanın taşıyıcı firmanın sorumluluğunda olduğunu gayet iyi bilirler. 

 

Yalnızca gerçek profesyonellikteki firmalar, garantili çözümler sunma güçlerine dayanarak bu güç ödevin üstesinden gelebilirler. Bu kapasite ve özellikleri taşıyan firmalar gurubuna, Rusya, Kazakistan, Çin ve Avrupa Birliği ülkeleri arasında bir bağlantı halkası -nakliyecilik sahasında bir atardamar- gibi işlev gören “SOYUZ INTERNATIONAL LOGISTIC” da tereddüt etmeden ekleyebiliriz. 

 

‘SOYUZ INTERNATIONAL LOGISTIC’ ilk nakliye güzergâhı olan Kazakistan hattında çalışması 2001 yılında başlamış, bu hatta daha sonra Avrupa Birliği ülkeleri güzergâhları eklenmiştir.

 

Sözü edilen bölgelere ve güzergâhlara yönelik kendi taşıtlarımızla sevk ettiğimiz yük hacmi yıldan yıla daha da artarak büyümektedir.

 

SOYUZ INTERNATIONAL LOGISTIC hizmet odaklıdır: Müşteri memnuniyeti firmamız için gerçekten en temel önceliktir. Çünkü uluslararası taşımacılık ve gümrükleme alanında güvenilir bir partner olmak demek, müşteriye işlerini büyütmeye elverişli şartlar sunmak anlamına geldiği gibi bizimle işbirliğinin de devamı ve büyümesi demek olacaktır. 

 

 

Uluslararası taşımacılık ve gümrük hizmetleri pazarında istikrarlı bir konum;

Yüksek güvenilirlik;

Kazakistan, Çin ve Avrupa’da birleştirilmiş depolarda uygun stoklama;

Müşteri sorularına hızlı ve net yanıtlar üretebilme kabiliyeti;

Gümrük masraflarının optimizasyonu olanağı;

Optimum fiyat kalite ilişkisi;

Yüksek derecede sorumluluk.

 

 

 Soyuz International Logistic Taş. ve Dış Tic. Ltd. Şti., olarak kalite politikamız kapsamında, insan sağlığı ve güveliği, doğal yaşamın ve çevrenin korunması konularında sorumluluklarımızın farkındalığı içinde; güvenilir bir kurum olarak sizlerin doğru bilgilendirilmesini ve memnuniyetini sağlamayı, kanun ve yönetmeliklere uygun projelere imza atmayı ilke edinmekteyiz. 

 

Doğruluk, güven, eşitlik, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerini bir arada barındıran kalite politikamız, müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusundadır.

 

http://soyuz.com.tr/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ