Takva İnşaat

Takva İnşaat

Takva İnşaat

Firma Profili

Firmamız 2010 yılından beri çeşitli sektörlerde bölgesinde her zaman ilkeli, dürüst ve kaliteli çalışma anlayışı ile birlikte yenilikçi, öncü bir firma olarak yerini almıştır. Firmamız decorativist makrası adı altında bina içi duvar kaplama çözümleri ithal etmenin yanı sıra jenratörler, inşaat ekipmanları ve CCTV güvenlik ürünleri alanlarında da faaliyet göstermektedir.
Kalite Politikamız

Pazardaki varlığımızın ve rekabet gücümüzün düşük maliyetle, yüksek kalitede ve güven veren bir yapıya bağlı olduğu inancındayız.
Misyonumuz

Geleceğimizin, müşterilerimizi tatmin etmek kabiliyetine bağlı olduğuna inanmaktayız. Bu arzumuz müşterilerimiz için üstün kalite ve hizmet anlayışını sunarak sürdürecek ve müşterilerimiz için güvenilir bir ortak olarak kalmaya devam edeceğiz. Firmamız tüm projelerinize, planlama ve tasarım aşamasından itibaren teknik ve lojistik anlamda profesyonel destek verir.
Vizyonumuz

Firmamızın bulunduğu sektörlerde doğru kabul edilen kaliteyi ve hizmeti ısrarla sürdürecek ve bu sektörlerin hakettiği kaliteyi en uygun fiyata, haksız rekabete yol açmadan, zamanında uygulama ve uygulama sonrası servisimizle pekiştirecek, gelişmeye açık geniş bir bakış açısına sahip, insana ve çevreye saygılı bir sektör şirketi olmaktır.

http://takvainsaat.com.tr

http://www.silkplasterturkey.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ