TİSERT

TİSERT

Tİ-SERT firması kurucusu İbrahim Sert, çalışmalarına 1976 yılında plastik imalatı üzerine Eminönü’nde küçük bir atölyede başladı.  Daha sonra, balıklara ve akvaryumlara olan ilgisi sayesinde; akvaryum piyasasına girerek bu hobisini profesyonel alana taşımak istedi ve Tİ-SERT firmasının ilk akvaryum ürünü olan hortum vantuzunu üretmeye başladı.

Küçük bir aile şirketi olarak başladığı işte gittikçe büyüyen Tİ-SERT, milenyumun başında müşterilerin isteklerine daha iyi cevap verebilmek ve müşterilerine üstün bir hizmet sağlayabilmek için Bayrampaşa’daki yeni binasına taşındı. Yeni binası 3 katlı, 1120 m2 alan içerisindedir. Ayrıca 180 m2 kalıphanesi , plastik atölyesi ve ayrı bir binada 4 katlı deposu  bulunmaktadır.

2002 yılında İbrahim Sert, Türkiye sektöründeki ihtiyaçları fark ederek henüz Türkiye’de bulunmayan dünyanın lider markalarını Türk müşterilerine sunmak ve Türkiye’de akvaryum hobisinin gelişmesine katkıda bulunmak için ithalata başladı. Bunun için ilk olarak bir İtalyan firması olan Prodac International ile anlaştı. Türkiye’de büyük bir başarı elde eden ürün yelpazesine 2005 yılında Teco, 2006 yılında ise Hydor ürünleri eklendi. 

Bugün Tİ-SERT, ürettiği ve ithal ettiği ürünlerle Türkiye piyasasında tartışmasız bir lider konumuna gelmiştir. Ayrıca dış piyasada İtalya, Bulgaristan, Yunanistan, Macaristan, Irak, Kıbrıs, Fas ve Cezayir’ e yaptığı ihracatlarla da Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

 

MİSYONUMUZ

 

Tİ-SERT, akvaryum sektöründe, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesi, geliştirerek sürdürdüğü işbirlikleri ve değişime olan bağlılığı ile verimli, karlı ve sürdürebilir bir şekilde büyür.

İç ve dış pazarlarda, ürettiği ve ithal ettiği ürünlerin toptan satış ile tanıtımını ve pazarlamasını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirerek bulunabilirliğini ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasını sağlar.

 

VİZYONUMUZ

 

Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamaya çalışarak, ürün çeşidimizi ve kalitemizi her geçen gün artırmayı amaçlamaktır. 

Akvaryum sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunarak, ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışı sektörlerinde daha da ileriye götürmeye çalışmaktır. 

Sosyal sorumluluk bilinci ile çevreyi ve doğal kaynakları korur, etik değerlere önem verir.

 

DEĞERLERİMİZ

Yaratıcılık ve Üretkenlik

Gelişim ve Değişim

Öncülük ve Liderlik

Sorumluluk ve Duyarlılık

Güven ve Özgüven

Şeffaflık

İletişim ve Paylaşım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ